Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Residences Cadde’de daireler hemen teslim!

Birleşik Gayrimenkul güvencesiyle Kadıköy’ün Bağdat Caddesi lokasyonuna inşa edilen Park Residences Cadde projesinde daireler hemen teslim ediliyor.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahibi olduğu Park Residences Cadde projesinde satışlar devam ediyor. İstanbul’un en gözde lokasyonlarından birinde yer alan Park Residences Cadde’de, yüzde 20 peşin ve kalanı 5 yıl vadeli ‘0’ faiz imkanı sunuluyor.

Park Residences Cadde’de, her ihtiyaca uygun farklı daire büyüklükleri yer alıyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına ve ihtiyaca hitap eden bu projede; iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

44 kat ve 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesinde; fitness salonu, yoga ve spinning stüdyosu, aletli pilates alanı, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler hemen teslim ediliyor.

Park Residences Cadde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimam’na 20 kilometre, Kadıköy’e 3 kilometre, Boğaz Köprüsü’ne 12 kilometre, FSM Köprüsü’ne 17 kilometre ve Taksim’e 15 kilometre uzaklıkta yükseliyor.