Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Residences Cadde'de metrekare fiyatı 4 bin 500 dolar

Birleşik Gayrimenkul tarafından Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residences Cadde'de hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede 75 rezidansın satışı tamamlandı.

2015 Kasım ayında satışa çıkarılan Park Residence Cadde projesi 4 bloktan oluşuyor. Toplamda 341 rezidans dairenin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları 4 bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projede 8 farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse tipinde konutlar bulunuyor. Park Residence Cadde'de yer alan konutların büyüklükleri ise 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişiyor.

20 bin metrekarelik yeşil alanıyla yatırımcının ilgisini çeken Park Residence Cadde projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, spa, sauna, hamam gibi pek çok sosyal alan yer alıyor.

Projeyle ilgili bilgi veren Park Residence Cadde projesinin yatırımcısı Güngör Çepni, "Gayrimenkul yatırımın geri dönüşü İstanbul'da 30-40 senelere yaklaşır. Park Residences Cadde projemiz, burada yaşamak isteyenlerin ilgisini çekerken ve kira bedelleri ile yatırımın geri dönüşünü 14 yılın altına indiriyor" dedi.