Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Residences Cadde’den ev alanlara TL ile ödeme fırsatı!

Hükümetin ‘TL’ye dönün’ çağrısına sessiz kalmayan Birleşik Gayrimenkul A.Ş, konut satışlarını TL üzerinden gerçekleştiriyor.

Son dönemde döviz kurunda yaşanan hareketlilik nedeniyle hükümetin ‘Türk Lirası’ çağrısı özel sektörden de karşılık buluyor. Park Residences Cadde projesinin sahibi Birleşik Gayrimenkul, projedeki satışları TL üzerinden yapacağını açıkladı.

Park Residences Cadde, sosyal alanlara sahip

44 katlı 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesi içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, her biri 44 katlı dört binadan oluşuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidanslar, iki çeşit 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse seçenekleri bulunuyor.

Ulaşım projeleriyle daha çok değerlenecek

Bağdat Caddesi gibi değeri belli olan bir lokasyonda bulunan Park Residences Cadde projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katacak.