Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Resindeces Cadde’de bahar kampanyası başladı

Birleşik Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un Bağdat Caddesi’nde inşa edilen Park Residences Cadde projesinde bahara özel yeni bir kampanya dönemi başladı.

44 kat ve 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesinde yüzde 20 peşinatla 0 faiz imkanı sunuluyor. Birleşik Gayrimenkul, Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan projesi Park Residences Cadde’de bahara özel yeni bir kampanyaya başlıyor. Yüzde 20 peşinatla 5 yıl vadeli yüzde ‘0’ faiz ile konut sahibi olmak mümkün.

Park Residences Cadde’de, her ihtiyaca uygun daire seçenekleri bulunuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına ve ihtiyaca hitap eden bu projede; iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 hatta penthouse seçenekleri yer alıyor.

Park Residences Cadde’de; aletli pilates alanı, kişiye özel meditasyon dersleri, fitness salonu, yoga ve spinning stüdyosu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, açık yüzme havuzu gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.