Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Parlamenterler Golf Life projesinde temel atıldı

Parlamenterler Golf Life projesinin temeli atıldı. Fiyatların 395 bin TL’den başladığı projede teslimlerin 2020 yılında yapılması planlanıyor.

Parlamenterler Golf Life (Ankara Golfkent) projesi, Ertan Çelik İnşaat tarafından arsası TURYAP’tan alınan üzerinde golf sahasının da bulunduğu alanda hayata geçiriliyor. Teslimlerin 2020 yılı içerisinde yapılacağı Parlamenterler Golf Life’ta fiyatlar ise 395 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

ANKARA GOLFKENT FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Parlamenterler Golf Life; 50 dönüm üzerinde 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 2 bin 640 adet konuttan meydana geliyor. Projedeki 2+1 konutlar net 101 metrekare, brüt 118 metrekare, peşin 395 bin TL, 3+1 konutlar net 124 metrekare, brüt 142 metrekare, peşin 495 bin TL, 4+1 konutlar net 159 metrekare, brüt 178 metrekare, peşin 595 bin TL’den satışa sunulacak. Net 203 metrekare, brüt 244 metrekare müstakil bahçe kullanımlı villalar ise peşin 1 milyon 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

ANKARA GOLFKENT ÖDEME SEÇENEKLERİ (ARALIK 2018)

Parlamenterler Golf Life’ta 24 ay için 0 faiz, 36 ay için yüzde 0.58, 48 ay için yüzde 0.66 ve 60 ay için ise yüzde 0.88 vadeli ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca peşin alımlarda 2018 yılı sonuna kadar yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor.

148 KONUT VE 20 VİLLAYI TURYAP SATACAK

Kat karşılığı inşaatı başlatılan Parlamenterler Golf Life projesinin ilk etabında müteahhit şirkete düşen 148 konut ve 20 villanın satış ve pazarlaması TURYAP tarafından gerçekleştirilecek.

Projeyi yaşama kazandırmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Parlamenterler Konut Yapı Kooperatif Başkanı Asım Kulak, projenin bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine öncü olacağını söyledi.

Temel atma töreninde konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Levent Gök ise projede yatay mimarinin kullanılmasından memnuniyet duyduğunu belirtti. Levent Gök, projenin özellikle bir golf sahasının başkente kazandırılması adına önemine değindi.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay ise projede hayatı zenginleştirici ve değerleştirecek tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzu gibi tüm spor branşlarının yer aldığını vurguladı. Projede ayrıca yaşlılar için sağlık merkezinin bulunacağını söyleyen Azmi Sarıbay; “Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi de yer alacak. Burada bebekten en yaşlısına kadar tüm aile bireylerinin bir arada keyifli yaşayacağı alanlar oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra projenin içerisinde otel, hastane, okul, karakol gibi birçok yaşamı güzelleştiren ve kolaylaştıran her şey bulunuyor. Dışişleri Bakanımızda golf sporunu seviyor ve oynuyor. Diplomatik ilişkiler genellikle böyle golf sahası ortamında kuruluyor. Bu bağlamda da Ankara için önemli bir ortam oluşturacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.