Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pashacity'de daire fiyatları 315 bin TL'den başlıyor

Sistem İnşaat tarafından doktor ve avukatlara özel olarak hayata geçirilen Pashacity projesinde daire fiyatları 315 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiyor.

Toplamda 42 home office dairenin yer aldığı Pashacity projesi Gaziosmanpaşa'da 3 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Büyüklükleri 68 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daire tiplerinin bulunduğu Pashacity'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Eylül 2017'de teslim edilmesi öngörülen Pashacity projesi doktor ve avukatlara yönelik geliştirildi. Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine tam uygun olarak inşa edilen proje, bu özelliğiyle adeta doktorlara özel bir plaza görevi görecek. Doktorlar, merkezi konumu, danışma hizmeti, kapalı otoparkı ve 7-24 güvenliği ile Pashacity’deki muayenehanelerinde hastalarına en üst düzeyde hizmet verebilecekleri bir ortamda çalışma imkanı bulacak.

Sağlık kurumlarına ve adliye binasına oldukça yakın konumda bulunan Pashacity projesinda daire fiyatları 315 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede 14 dairenin, alanları 17 ile 120 metrekare arasında değişen yeşil alanlı terasları mevcut.