Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat'tan Ankara'ya yeni proje geliyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortalığı tarafından Ankara Yenimahalle'de hayata geçecek yeni proje için ruhsat alındı.

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO'nun 2015 yılında düzenlediği ihalesinde kazandığı Ankara'nın Yenimahalle ilçesi İstasyon Mahallesi'nde bulunan arazi üzerinde hayata geçireceği yeni projesi için çalışmalara başladı. Emlak Konut GYO; Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığında yükselecek projenin yapı ruhsatını aldı.

Konuyla ilgili Emlak Konut GYO'dan şu açıklama geldi:

"Şirketimiz projelerinden Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, İstasyon Mahallesi "Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" (Merkez Ankrara) projesi kapsamında, 63865 Ada 2 MİA Parselinde yer alan 2020 adet konut ve 1210 adet ticari üniteden oluşan toplam 3230 adet bağımsız bölümün Yapı Ruhsatları 06.02.2017 tarihinde alınmıştır."

Emlak Konut GYO'nun Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, İstasyon Mahallesi'nde bulunan arsası üzerine Pasifik İnşaat ile Çiftay İnşaat ortaklığında 2020 konut ve 1210 adet ticari ünite hayata geçirilecek.