Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pekerler Grup’tan Allsancak projesi geliyor

Pekerler Grup tarafından İzmir’İn Alsancak ilçesinde konumlandırılacak yeni projenin adı Allsancak olarak belirlendi.

Alsancak Garı’nın hemen arkasında 2.2 milyar TL yatırımla sektöre kazandırılacak Allsancak projesi görücüye çıkmaya hazırlanıyor.
İzmir’in merkez ilçelerinden Alsancak mevkiinde Pekerler Grup imzasıyla hayata kazandırılan Allsancak projesi Emlak Konut GYO ve Pekerler Grup bünyesinde faaliyet gösteren Pekintaş Yapı & Burakcan İnşaat ortaklığında sektöre kazandırılıyor.

Allsancak projesi, tarihi Alsancak Garı’nın hemen arkasında yer alacak. Alsancak Stadyumu ile komşu olan eski Tariş fabrikalarının yer aldığı arazilerin de dahil olduğu komşu 5 parselde sektöre katılacak proje toplam 78 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.
Bölgenin en büyük projesi olacak Allsancak’ta konut teslimlerinin ise 36 ay sonra gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

İzmir’in kentsel dönüşüm haricinde yılda 35-40 bin adet konuta gereksinim duyduğunu ve potansiyeli çok yüksek bir bölge olduğunu ifade eden Pekerler İnşaat Genel Koordinatörü Özgür Peker şunları kaydetti: “İzmir Türkiye’nin en önemli ve en hızlı gelişen kenti olmaya aday, potansiyeli çok yüksek bir kentimiz. Yapımı devam etmekte olan otoyolun 2019’da bitmesi ile büyükşehirlerin kesişme noktası olacak. İstanbul’dan üç saatte İzmir’e ulaşılırken Ankara-İzmir hızlı tren hattı da sınırları kaldıracak. İzmir, Knight Frank Global Residential Cities İndeksi’nin araştırmasına göre dünyada emlak fiyatları en çok artan şehirlerarasında geçen yıl yüzde 18,5 oranı ile ikinci sırada yer aldı. Nitelikli göçün artması, her geçen gün artan proje sayısı, yükselen değer artışı ile İzmir yatırımcının da yüzünü güldürecek.” ifadesinde bulundu.