Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pelican Hill Ihlamur Evleri'nde lüks konut seçenekleri 1 milyon 470 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

İstanbul Avrupa Yakasının sahile kıyısı olan ilçelerinden Büyükçekmece’de yükselen Pelican Hill Ihlamur Evleri’nde fiyatlar 1 milyon 470 bin dolardan başlıyor.

Kameroğlu İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Büyükçekmece’de lüks konseptle hayata kazandırılan Pelican Hill Ihlamur Evleri 250 bin metrekare alanı üzerinde yükseliyor.

Toplam 112 adet daireye yer verilen projede 4+1, 5+1 ve 6+1 kat planında dizayn edilen geniş ve konforlu daire seçenekleri sunuluyor. Pelican Hill Ihlamur Evleri konut projesinde yer verilen dairelerin büyüklükleri ise 385 metrekareden başlangıç gösterip 462 metrekareye kadar yükseliyor.

2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanan lüks villa projesinde toplam 112 adet villa yer alıyor. Projede yer alan villaların 21 tanesi dubleks olarak geri kalan 91 tanesi de tek katlı olarak dizayn edildi.

250 bin metrekarelik dev bir alanda yaşama kazandırılan Pelican Hill Ihlamur Evleri projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunularak projeden villa satın alma işlemleri kolaylaştırılıyor.İ

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ VE KAT PLANLARI

Projede 4+1, 5+1 ve 6+1 kat planında tek katlı ve dubleks daire formatında toplam 112 adet villa seçeneğine yer veriliyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda Kameroğlu İnşaat kalitesiyle yaşama kazandırılan projede yer alan villaların fiyatları ise 1 milyon 470 bin dolardan start verip 1 milyon 900 bin dolara kadar yükseliyor.

Proje sakinleri Pelican Hill bünyesindeki 4 bin metrekare büyüklüğe sahip Pelican Life Kulüpteki cafe&restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor tesisi olanaklarından fayda sağlayabilecekler.

Projede yer verilen villa seçeneklerinin 2 bin ile 2 bin 500 metrekare arsa payları bulunuyor. Her müstakil konutun kendine ait özel bahçesi ve bir de 70 metrekare büyüklüğünde yüzme havuzu bulunuyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Pelican Hill Ihlamur Evleri Büyükçekmece projesinin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, SPA, market , fitness merkezi, kafe, restoran, süs havuzu, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, güneşlenme terasları, rekreasyon alanları, peyzaj alanları, süs havuzu, gölet yer alıyor.