Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pendik ilçesi değerlenmeye devam edecek

Ulaşım imkanları ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığıyla dikkat çeken Pendik bölgesi her geçen gün değerlenmeye devam ediyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığının yanı sıra yeni yapılan bağlantı yollarıyla dikkat çeken Pendik; gayrimenkul yatırımcılarının yeni adresi haline geldi. 20’den fazla nitelikli konut projesinin yükseldiği Pendik, önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin çok konuşulacak projelerine ev sahipliği yapacak.

Gayrimenkul yatırımları açısından İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen Pendik; nitelikli ve yatırım potansiyeli yüksek konut projelerine ev sahipliği yapıyor.

Pendik’te ki En Avantajlı Proje ‘Panorama Pavli’, Anadolu Yakasının en değerlenen bölgesi Pendik’te şık tasarımıyla ve emsallerine göre avantajlı Fiyatlarıyla sizi kendisine hayran bırakacak bir Altınsoy projesi. Günümüzde hem yurt içi hemde uluslararası alanda en zorlu müteahhitlik faaliyetlerinin öncü kuruluşlarından olan Altınsoy İnşaat, 24 yılı aşkın deneyimi ile toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek; Sizler için Panorama Pavli Projesini yarattı.

Lokasyon Avantajı

Yaklaşık 6.000 beyaz yakalı çalışanın olduğu finans kuruluşlarının yeni merkezlerine 5dk kadar yakınlıkta olması ve D-100 karayolunun denize en yakın noktasında Panorama Pavli lokasyon avantajı ile öne çıkmaktadır.

Yapılan yatırımlarla her geçen gün büyüyen ve şu anda Anadolu Yakasının en önemli bölgelerinden Pendik’te devam eden projenin denize yakınlığı, adalara ve özellikle Pavli adasına karşı Panoramik manzarası ile ayrıcalıklı bir konut projesi ve geleceğiniz için çok karlı bir yatırımdır.

Oldukça merkezi bir lokasyonda bulunan Panorama Pavli projesi metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje İDO iskelesine 7 dakika, Marmaray Kaynarca durağına da 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 6 dakika uzaklıkta yer alan Panorama Pavli projesi, Medical Park Hastanesi'ne 5 dakika, Botaş Parka'a 1.6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Panorama Pavli Fiyatları

Panorama Pavli projesinde teslim tarihi olarak Aralık 207 hedeflenmekte. İstanbul'un Anadolu yakasında cazip fiyata lüks daire sahibi olma fırsatı sunan projede daireler 475 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Öte yandan Altınsoy İnşaat, projede banka kredisi ile konut sahibi olabilme imkanını da tanıyor.

Panoramik Ada Manzarası ile Sizlerle

Panorama Pavli, sınırsız deniz ve ada manzarasıyla, benzerine kolay kolay rastlayamayacağınız güzellikleri sunar. Kent yaşamından kopmadan bütün olanaklara sahip bir lokasyonda canınız o an neyi isterse kolayca ulaşabileceğiniz stratejik açıdan benzersiz bir noktada yaşıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyacaksınız.

Yüksek Kalitede Bir Yaşam

Şık mimari tasarımı, göz alıcı detayları, çocuk oyun alanı, spor alanları, havuzu ve yeşil alanlarıyla Panorama Pavli keşfedilmeyi bekleyen rengarenk bir dünya.. Evinizde geçirdiğiniz zamanın kaliteli olması için profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz konseptimizde rahatlığı, sıcaklığı ve huzuru birlikte yaşayacaksınız.