Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pendik Sahil Konakları 24 Mart'ta görücüye çıkıyor

Pendik'te adalar ve deniz manzarasının yanı sıra geniş ailelere hitap eden büyük daireleriyle de dikkat çeken Pendik Sahil Konakları projesinde satışlar başlıyor.

İstanbul Anadolu yakasının gelişen ilçelerinden biri olan Pendik'te her gün bir yeni projenin inşaatına başlanıyor. Kentsel dönüşüm bölgesi ilan edilmesi sebebiyle birçok gayrimenkul şirketinin bölgeye akın ettiği Pendik'te yeni bir projenin daha temelleri atılıyor.

Sahil Konakları adı verilen proje Evra Grup ve Has Kule imzasıyla yükselmeye hazırlanıyor. Adalar manzarasıyla dikkat çekecek olan projede 180 daire bulunuyor. 7 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Pendik Sahil Konakları projesinde 5 bin metrekarelik alan ise sosyal donatılar için ayrıldı.

Büyüklükleri 125 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen 6 farklı daire tipinin yer aldığı proje lokasyonuyla göz dolduruyor. Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro'ya ve E-5'e 4 dakika, TEM'e 8 dakika, Pendik Marina'ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Tren'e ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor.

Sahil Konakları projesinin satışlarına 24 Mart 2016 Perşembe günü Esma Sultan Yalısı'nda yapılacak lansmanının ardından başlanması bekleniyor.