Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pera Plus'ta fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor

Dörtler Grup imzasıyla Ankara Çukurova'da konumlandırılan Pera Plus projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Adana'nın gelişmeye ve değerlenmeye devam eden bölgelerinden Çukurova'da 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Pera Plus projesinde toplam 78 adet konuta yer veriliyor. Şubat 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Pera Plus'ta 80 metrekarelik 2+1 daireler, 160 metrekarelik 2+2 daireler ve 100 metrekarelik 3+1 dairelere yer veriliyor.

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Pera Plus'ta, dileyenlere kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Pera Plus'ta 2+1 daireler 270 bin TL'den, 3+1 daireler ise 330 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Yatırımcısına yüzde 25 oranında prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, sauna, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahası, mini tenis kortu, mini futbol sahası bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.peraplus.com.tr adresinden ya da 0322 271 06 06 numaralı telefondan erişilebiliyor.