Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Perakende Günleri 29 Kasım’da kapılarını açıyor

Hem girişimciyi hem de yatırımcıyı tek bir platformda buluşturan Perakende Günleri için geri sayım başladı. İki gün sürecek fuar 29 Kasım’da kapılarını açıyor.

Yerli ve yabancı perakende sektörünün oyuncularını, sektöre dair güncel konularda alanında uzman isimleri, girişimci ve yatırımcıyı tek platformda buluşturan, sektörün en etkili organizasyonu Perakende Günleri’17 için geri sayım başladı. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda, 2 gün sürecek Perakende Günleri ’17, 29 Kasım Çarşamba günü kapılarını açıyor.

Gelişen ve değişen dünyada sektör temsilcilerine yeni bir bakış açısı kazandıracak olan Perakende Günleri’17 somut örnekleri ve birbirinden değerli konukları ile ‘Perakendenin Yeni Dünyasını Yakalamak’ teması altında perakende temsilcilerini bir kez daha bir araya getiriyor.

Perakende Günleri’17 buluşma, bilgi paylaşımı ve network platformu olma misyonu ve zengin içeriği ile sektörün ufkunu her daim ileriye taşımayı hedefliyor.

Perakendede inovasyondan nöromarketinge, yeni trendlerden siber güvenlik konusuna, hızlı büyümeden start up ruhuna kadar her şeyin konuşulacağı Perakende Günleri’17’de bu yıl, Skype’ın yaratıcılarından Jonas Kjellberg, ‘Oyunun Kurallarını Değiştirmek’ başlıklı oturumda kendi geliştirdiği ve Stanford Üniversitesi’nde okutulan iş modeli olan sıfır maliyetle inovasyon ve gelir artırmada inovasyon için ip uçları verecek. Dünyada pazarlama çalışmalarında yeni bir dönem açan nöropazarlamanın öncüsü Patrick Renvoisé ise ‘Beynin Satın Alma Düğmesini Keşfedin’ başlıklı oturumda beynin nasıl karar aldığını, satış döngüsünü kısaltan, yeni müşteriler kazandıran, geliri ve karı arttıran yöntemleri örneklerle paylaşacak. Amazon konusunda önde gelen uzmanlardan, ünlü perakende fütüristi Doug Stephens Perakende Günleri’17’nin bir diğer konuşmacısı olarak Amazon’un durdurulamaz gelişimini ve perakende dünyasını değiştiren yeni stratejilerini katılımcılarla paylaşacak. Geçmişin ünlü hacker’ı, bugün dünyanın en önemli siber güvenlik uzmanlarından biri olan Mikko Hyppönen ise şirketleri siber risklerden korumak için somut çözüm önerileri sunacak.