Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Perola Residence’dan 1 Mayıs’a kadar indirim fırsatı!

Cihangir Eğitim Kurumları-Three Sun imzası taşıyan Perola Residence’da indirim fırsatı 1 Mayıs 2017’ye kadar sürüyor.

Basın Ekspress Yolu üzerinde yükselen Perola Residence’da avantajlı fiyatlar devam ediyor. Cihangir Eğitim Kurumları-Three Sun imzasıyla hayata geçirilen Perola Residence projesi, kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Bu proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Marmara bağlantı yoluna yakın mesafede bulunuyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinden oluşan projede ayrıca 31 adet home office ve 2 adet ticari ünite yer alıyor. 3 blok olarak yükselen Perola Residence projesi 301 daireden meydana geliyor.

Yüzde 25 indirim fırsatı!

Perola Residence projesinde 1 Mayıs 2017 tarihine kadar indirimli fiyat avantajı sürüyor. Yüzde 20-25 indirim fırsatı sunulan projede daire fiyatları 250 bin TL seviyelerine kadar düşüyor. Yatırım amaçlı konut sahibi olanlar ise 1.200 TL’ye kiracı bulabilir. Perola Residence'da teslimlerin ise Aralık 2018'de başlaması öngörülüyor.

Perola Residence projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, oyun odası, hamam gibi herkesin keyif alabileceği sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre, E-5’e 5 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre uzaklıkta yer alan Perola Residence; Yavuz Sultan Selim ve Kuzey Marmara bağlantı oluna yakın mesafede konumlanıyor.