Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Perola Residence'ta lansman öncesi satışlar başladı

Three Sun ve Cihangir Eğitim Kurumları'nın Bağcılar'da konumlandırdığı Perola Residence'ta fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor. Projede teslimlere Aralık 2018'de başlanacak.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Perola Residence projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Hem oturum hem de yatırım amaçlı tercih edilen proje satışa çıktığı günden itibaren konut alıcından büyük ilgi gördü.

Toplamda 240 rezidans ve home ofisi bulunduğu projede teslimlere Aralık 2018'de başlanması hedefleniyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projede alanları 38 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Stüdyo dairelerin 260 bin TL'den, 1+1 dairelerin 369 bin TL'den, 2+1 dairelerin 714 bin TL'den, 3+1 dairelerin ise 1 milyon 100 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Perola Residence'tan konut sahibi olmak isteyenlere 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

E-5'e 5 kilometre, TEM Otoyolu'na 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 6 kilometre uzaklıkta yükselen Perola Residence projesi tamamlandığında dairelerin minimum 3 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan metro hattının hemen yanında yükselen proje, Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.perolaresidence.com adresinden erişilebiliyor.