Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pia Kahve 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor

İstanbul Anadolu Yakasının sakin ve düzenli sınır ilçelerinden Tuzla’ya bağlı Aydınlı Mahallesi’nde yükselen Pia Kahve projesi hakkındaki tüm bilgiler haberimizde!

Gayrimenkul sektörünün nitelikli isimlerinden Pia İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının düzenli ve doğa ile iç içe ilçelerinden Tuzla’da sektöre kazandırılan Pia Kahve projesinin ödeme planları, güncel fiyat listesi, teslim tarihi, daire planları ve büyüklükleri, teslim tarihi gibi tüm detaylarını sizler için derledik.

Proje hakkındaki tüm güncel kampanya ve bilgilerden Emlak Gündem sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.

PİA KAHVE DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Pia İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Tuzla ilçesine yaşama kazandırılan Pia Kahve projesi Aydınlı Mahallesi’nde konumlanıyor. 6’şar kattan oluşan 2 blok şeklinde inşa edilen Pia Kahve projesinde konut alıcılarına 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçenekleri sunuluyor.

Pia Kahve Aydınlı konut projesinde 2+1 ve 3+1 kat planında tasarlanan konut seçeneklerinin yanı sıra 170 metrekare büyüklükte 2 tane penthouse tarzı dubleks daire seçeneği de yer alıyor.

DAİRE FİYATLARI 279 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Projede yer alan 93 metrekare büyüklükteki 2+1 kat planındaki daire seçeneklerinin güncel fiyatları 279 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Konut kredisi kullanılarak konut satın alımlarına uygun olan Pia Kahve projesi merkezi konumu ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

PİA KAHVE MERKEZİ KONUM VE ZENGİN SOSYAL OLANAKLAR

Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Neomarin ve Pendorya AVM’lerine 3 kilometre, Viaport AVM’ye 4 kilometre, Tuzla Marina’ya 5 kilometre mesafede yer alan Pia İnşaat Pia Kahve konut projesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında ise;

  • Peyzaj alanları,

  • Yeşil alanlar,

  • Oturma grupları,

  • Kamelyalar,

  • Çocuklar için özel tasarlanan oyun alanları

  • Açık otopark

  • Güvenlik yer alıyor.