Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza Maltepe'de peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı

Rönesans Gayrimenkul tarafından Maltepe'de konumlandırılan Piazza projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 543 bin TL'den başlıyor.

Satışlarına Ekim 2016'da başlanan Piazza Maltepe projesinde konutların yüzde 80'i sahiplerini buldu. 320 milyon euro yatırım değeriyle yükselen projede; 26 katlı 230 dairelik konut bloğu, bir ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu alışveriş merkezi yer alıyor. Büyüklükleri 60 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Piazza Maltepe projesinde teslimlere Haziran 2018'de başlanacağı öngörülüyor. Daire fiyatlarının 543 bin TL'den başlangıç gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere; peşin alımlarda yüzde 12 oranında indirim avantajı sağlanıyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna ise 3 kilometre mesafede konumlandırılan Piazza Maltepe projesinin basın toplantısında konuşan Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, projenin konumu itibariyle önemli bir noktada yükseldiğini belirterek "Piazza projesinin ofis bölümünde yaklaşık 3 bin kişinin alışveriş merkezinde ise bin 500 kişinin çalışacağını öngördüğümüzde 230 özel rezidanstan oluşan dairelerin yatırımcısı için karlı olacağı ve yüksek kira getirisi sağlayacağını söyleyebiliriz. Trafik sorununun sıkça gündeme geldiği İstanbul’da özellikle ulaşım aksında yer alan projelere yoğun ilgi oluyor. Metro hattı gibi yatırımlar ziyaretçilerin projeye olan tercihini olumlu etkilediği gibi konut ve ofis projelerinin değerinin artmasını sağlıyor. Piazza’da yer alan ofis bloğu da ana arterler üzerinde yer almasının yanı sıra Sabiha Gökçen havaalanına yakınlığı, yeni finans merkezi ve karayolu bağlantıları ile dikkat çekiyor” dedi.