Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza'da 60 ay yüzde 0 faizle 2018 teslimli daireler alıcısını bekliyor

İstanbul Anadolu Yakasının Maltepe ilçesinde sektöre kazandırılan karma proje Piazza’da 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla 60 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor.

Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Maltepe’de yaşama geçirilen Piazza’da 60 ay vadeyle yüzde 0 faiz ya da 120 ay vadeyle yüzde 0, 50 vade fırsatı sunuluyor.

Karma konseptte tasarlanan Piazza projesinde ofisler, konutlar ve alışveriş merkezi yer alıyor. Piazza’da konut bloğundaki anahtar teslimleri Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. Projede fiyatlar ise 641 bin TL’den başlıyor. 230 adet konuta yer verilen projede geliştirilen kampanya ile 60 ay yüzde 0 faiz ayrıcalığı ile konut sahibi olunabiliyor. Daha az taksit ödemek isteyen daha uzun vadeyle alım yapmak isteyen konut alıcılarına da yüzde 0,50 düşük faiz oranıyla 120 aya kadar varan taksit imkânı sunuluyor.

Rönesans Gayrimenkul kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden bir tanesi Maltyepe’de sektöre kazandırılan Piazza projesi prestijli ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Konut bloğu, ofis bloğu ve bir adet alışveriş merkezi şeklinde tasarlanan karma projede konut bloğunun teslimleri kısa bir süre sonra başlayacak.

Teslim öncesinde geliştirilen kampanya kapsamında Piazza projesinden daire satın almak isteyenlere 60 aya varan vade imkânı yüzde 0 faiz ayrıcalığıyla sunuluyor. İsteyen konut alıcılarına da yüzde 0,50 konut kredisi faiz oranıyla 120 ay vade imkânı sağlanıyor.

378 milyon Euro yatırım değeriyle hayata geçirilen Piazza’da konut fiyatları 641 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 853 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede alıcıya 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor.

Merkezi konumu başta metro bağlantısı ile sağlanan ulaşım kolaylığı ve lüks özellikleri ile yepyeni bir yaşam ve güvenilir bir sosyal alan vaat eden Piazza projesinin konut bloğunda teslimlerin Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.