Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza’da peşin ödemeye yüzde 12 indirim

Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piazza’da peşin ödemelerde yüzde 12 indirim ayrıcalığı tanınıyor.

Konut sektörünün lider isimleri arasında yer alan Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu yakasının hızlı değerlenen lokasyonlarından Maltepe’de hayata geçirilen Piazza karma kullanım projesinde yer alan konutların yüzde 85’i satıldı.

320 milyon Euro yatırım değeriyle Maltepe’de yükselen karma proje konumu, mimarisi ve sahip olduğu ayrıcalıklarla karlı bir yatırım olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Maltepe’nin çehresini değiştirecek proje dinamik bir yaşam stilini benimseyenlerin yeni adresi olacak.

Piazza’da sahip büyüklükleri 60 ila 212 metrekare arasında değişen 230 dairelik konut bloğu, toplam 34 bin metrekare kiralanabilir alanı olan ofis bloğu ve açık meydan katlarının bulunduğu bir alışveriş merkezi bulunuyor.

Piazza’nın rezidans bloğunda alanları 60 ila 95 metrekare arasında değişen 1+1’ler 641 bin TL ila 885 bin TL arasında; alanları 101 ila 205 metrekare arasında değişen 2+1’ler 941 bin TL ila 1 milyon 561 bin TL arasında; alanları 196 metrekare olan 3+1’ler 1 milyon 933 bin TL’ye satılırken; alanları 196 ila 212 metrekare arasında değişen 3+1 dubleksler ise 1 milyon 627 bin TL ila 1 milyon 853 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanıyor.

Çevre dostu Ofisler Leed Gold adayı

Projede ofis çalışanları için alışveriş merkezi ve konut bloğuna kolay geçiş yapma imkânı sunuluyor. A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alan seçenekleri mevcut. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu ofis bloğu aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı. Proje ana arterler üzerinde yer almasının yanı sıra Sabiha Gökçen havaalanına yakınlığı, yeni finans merkezi ve karayolu bağlantıları ile dikkat çekiyor.

Yıllık ziyaretçi sayısının yaklaşık 16 milyon olması beklenen Piazza’nın, alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı öngörülüyor. Bu bağlamda 230 konut bulunan projede dairelerin yüksek kira getirisiyle yatırımcılar için oldukça karlı olacağı düşünülüyor. Projenin alışveriş merkezi kısmında şık yeme içme mekanlarından tanınmış moda markalarına kadar pek çok ihtiyacı karşılayacak mağazalar yer alacak.

Direkt metro bağlantısıyla ulaşım kolaylığı

Direkt metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, metro bağlantısıyla Atatürk Havaalanı’na 51 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 24 dk, Kadıköy’e 12 dk, ve sahil yoluna 3 km mesafede konumlanıyor. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.