Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza'daki konutların yüzde 65'i satıldı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım imzasıyla Maltepe'de yükselen Piazza projesinde satışlar Ekim 2016'da başladı. Projede konutların yüzde 65'i sahiplerini buldu.

Adalar manzaralı 26 kata sahip 230 dairelik konut bloğu, bir ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu alışveriş merkezinden meydana gelen Piazza’da konutların yarısından fazlası satıldı. Çoğunlukla yatırım için tercih edilen proje kolay ulaşım imkanı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Tamamlandığında alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı öngörülen projede kiraların da oldukça yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Piazza’da büyüklükleri 58 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanan konutların fiyatları 502 bin TL’den başlıyor. Projede uygulanan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45, 240 ay yüzde 0.79 vade oranları ile konut satışı yapılıyor. Buna göre projede peşinatlar 25 bin TL’den, taksitler ise 3 bin 700 TL’den başlıyor. Piazza’da konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere ise yüzde 12 oranında indirim yapılıyor.

Kurumsal firmalara kiralanması planlanan Piazza’nın ofis bloğunda toplam 34 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Ofis çalışanları için alışveriş merkezi ve konut bloğuna kolay geçiş yapma imkanı sunuluyor. A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alan seçenekleri mevcut. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu ofis bloğu aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı.

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede konumlanıyor. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.