Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza'nın yüzde 35'i 3 haftada sahiplerini buldu

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe'de konumlandırdığı Piazza projesi kısa sürede başarılı bir satış grafiği yakaladı. Projenin yüzde 35'i 3 haftada satıldı.

Lansmana çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören Piazza'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Alışveriş merkezi, ofis ve konut bölümlerinden oluşan karma projede rezidans dairelerinin yüzde 35’i 3 hafta gibi kısa bir sürede satıldı. Adalar manzaralı 29 katlı 230 dairelik konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden oluşan Piazza'da lansman dönemine özel fırsatlar devam ediyor.

Piazza’da 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daireler bulunuyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 450 bin TL’den başlayan konut fiyatlarıyla dikkat çeken Piazza’da liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

Proje içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, bu bağlantı sayesinde şehrin birçok noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna ise 3 kilometre mesafede yükselen Piazza tamamlandığında konut yatırımcısının yüksek kira getirisi kazanacağı öngörülüyor.