Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pixell Prime peşin ödemelere özel yüzde 20 indirimle satışa çıktı

Aycan&Feres İş Ortaklığı'nın Kağıthane'deki ikinci projesi Pixell Prime'da satışlar başladı. Projede fiyatlar 270 bin TL ile 636 bin TL arasında değişiyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin artmasıyla günden güne değerlenen Kağıthane'de Greenox Urban Residence projesine imza atan Aycan&Feres İş Ortaklığı, aynı bölgede inşa edeceği yeni proje için kolları sıvadı. Pixell Prime ismi verilen yeni projede satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. 12 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirile proje, 8 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Teslimlerine Kasım ayında başlanması planlana projede alanları 56 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks konut tipleri bulunuyor. Fiyatların 270 bin TL’den başlayarak 636 bin TL’ye kadar yükseldiği projede, lansman dönemine özel mevcut fiyatlar üzerinden peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim imkanı sunuluyor. Pixell Prime’da uygulanan Bağımsız Ödeme Modeli ile banka kredili veya kredisiz her bütçeye göre ödeme alternatifleri yer alıyor.

Pixell Prime’ın ortak alanında oyun konsolu, bilardo ve pinpon masası olan çok amaçlı salon, fitness alanı ve her daire için kilitlenebilir depolama alanı mevcut. Dairelerde ise mutfakta ankastre ocak, fırın ve davlumbaz, klima alt yapısı, yüksek hızda internet bağlantısına olanak sağlayan data iletişim ağı tesisatı, kablolu TV ve uydu anten sistemi yer alıyor.

Mimar Salih Çıkman imzası taşıyan Pixell Prime, Metrocity, Kanyon ve Özdilek gibi alışveriş merkezlerinin bulunduğu Büyükdere Caddesine 8, Axis AVM’nin konumlandığı Cendere Yolu’na ise 5 dakika mesafede inşa ediliyor.