Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘Piyalepaşa İstanbul’, Beyoğlu’nda yükseliyor

‘Piyalepaşa İstanbul’ 2. Etap'ta özel olarak hazırlanan kampanyadaki daireler 60 ay 0 faiz imkanı ile satışa sunuldu.

Gördüğü yoğun ilgi nedeniyle yeni dairelerini planladığından daha erken satışa sunan Piyalepaşa İstanbul konutları, Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Piyalepaşa projesindeki daireler erken satış dönemine özel 60 ay ve 0 faiz seçeneği ile müşterilerini bekliyor.

Konutları, rezidansı ve alışveriş sokağı ile koca bir semti andıran proje, İstanbul’un en yoğun semtlerinden Beyoğlu’nda inşa ediliyor.

Piyalepaşa İstanbul'da 2. Etap satışına özel olarak hazırlanan kampanyada ister yüzde 35 peşin, 60 ay 0 faiz; ister yüzde 35 peşin 120 ay 0.45 faiz seçeneğiyle ev sahibi olunabiliyor.

Metrekare birim fiyatı 10 bin 500 liradan başlıyor

Büyük ve geniş ailelere hitap eden yeni bloklarda 3+1 ve 4+1 dairelerin çoğunlukta olduğu Piyalepaşa İstanbul'da dairelerin metrekare birim fiyatları 10 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor. Toplam 205 daireden oluşan Piyalepaşa İstanbul 2. etap yatırmcısına yüksek kazanç getirecek gibi görünüyor.

Gelen yoğun ilgiler üzerine yeni projelerini daha erken tarihte satışa sunan Piyalepaşa Gayrimenkul, erken satış dönemine özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.