Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards'ın yıldızı oldu

Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards'ta dört ödüle layık görüldü.

Piyalepaşa İstanbul, bu yıl 25'incisi gerçekleştirilen ve dünyanın en prestijli projelerinin yarıştığı gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden International Property Awards’tan dört ödülle döndü. 27 Ekim gecesi Londra’da gerçekleşen ödül töreni öncesinde projeler 70 uzman kişiden oluşan uluslararası jürinin elemesinden geçti.

“Piyalepaşa İstanbul uluslararası arenada da başarısını kanıtladı”

Polat markasının 60 yıllık tecrübesiyle İstanbul’un en eski, tarihi ve merkezi semtlerinden Piyalepaşa’da hem İstanbul’un hem de bölgenin ihtiyaç duyduğu bir projeye imza attıklarını ifade eden Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, aldıkları bu ödüllerin Piyalepaşa İstanbul'un dünya çapında da prestijli bir proje olduğunun bir kere daha kanıtlandığını vurguladı. Londra'da düzenlenen ödül töreninde konuşan Polat; “Geçtiğimiz aylarda temel atma töreniyle birlikte önemli bir aşama kat ettiğimiz Piyalepaşa İstanbul, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da büyük ilgi görmektedir. International Property Awards’tan dört ödül almamız da bu başarının göstergesidir. Projemizin dünyanın saygın kuruluşları tarafından da takdir edilmesi ne kadar başarılı ve sürdürülebilir olduğunun da kanıtıdır“ dedi.

Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards tarafından; ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı’, ‘En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı’ ve ‘En İyi Gayrimenkul Pazarlaması’ ödülüne layık görüldü. Bununla birlikte, Dünya çapında tüm kategori liderlerinin katılacağı, Avrupa’nın ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı’ ödülü için de beş yıldız alarak yarışmaya hak kazandı.