Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul’da Ramazan’a özel konut kampanyası

Polat Holding güvencesiyle İstanbul’un Beyoğlu lokasyonunda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul’da Ramazan’a özel konut kampanyası hazırlandı.

Polat Holding güvencesiyle İstanbul Beyoğlu’nda yükselen Piyalepaşa İstanbul projesinde, Ramazan ayına özel yüzde 5’i peşin ve yüzde 15’i teslimde olmak üzere konut kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 60 ay vade ve yüzde 0,45 faiz ya da 120 ay vade ve yüzde 0,70 faiz seçenekleriyle ev sahibi olunabiliyor.

Piyalepaşa İstanbul’da 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve alışveriş sokağı bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde kampanya Ramazan ayı boyunca devam edecek ve 28 Haziran’da son bulacak.

Piyalepaşa İstanbul’da sinema kompleksi, yürüyüş yolu, fitness center, basketbol sahası, yüzme ve pilates gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul projesi Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine oldukça yakın bir lokasyonda inşa ediliyor.

Kişiye özel ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle cazip bir yatırım fırsatı sunan Piyalepaşa İstanbul’da 1+1 daireler 755 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 137 bin TL’den, 3+1 daireler 1 milyon 642 bin TL’den, 4+1 daireler ise 2 milyon 379 bin 600 TL’den başlıyor.