Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul'da yatırımcılar ödeme planlarını kendileri şekillendiriyor

Polat tarafından İstanbul'un kalbi Beyoğlu'nda konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Piyalepaşa İstanbul, sunduğu yüzlerce farklı ödeme planıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 800 milyon dolarlık yatırım bedeliyle yükselen projede konut, rezidans, ofis, otel ve ticari birimler yer alıyor. Piyalepaşa İstanbul’da tüm ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek; 1+1’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidans yer alıyor.

Kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği

Ödeme konusunda kişiye özel çok sayıda ayrıcalığın sunulduğu Piyalepaşa İstanbul’da konutlar 837 bin TL’den, rezidanslar ise 700 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde sıfır faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor. Piyalepaşa İstanbul’da, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yapılabiliyor.

Alışveriş Sokağı semte hareketlilik katacak

Piyalepaşa İstanbul, 550 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki Alışveriş Sokağı ile ulusal ve uluslararası 120 mağazasıyla İstanbulluların yeni alışveriş merkezi olmaya aday. Proje içerisindeki 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda mağazaların yanı sıra; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunacak. Alışveriş Sokağı ile İstanbulluları şehre ve sokağa geri çağıracak olan projede ‘yaşayan’ bir mahalle dokusu vurgulanıyor. Piyalepaşa İstanbul, semt duygusunu insanlara yaşatmak üzere bakkalı, simitçisi, manavıyla gündelik hayatın aktığı, kahvelerin yudumlandığı, İstanbullular’ın özlemini duyduğu sadelik ve huzuru insanlarla buluşturacak.

Ödüllerle tescillenen başarı

Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards’da Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Mimarisi kategorisinde ‘Highly Commended Award’ , Digital Signage Expo Apex 2016’da ‘Etkinlik ve Sunum’ kategorisinde gümüş, 13. Kırmızı Ödülleri’nde ‘Basında en iyi yüksek bütçeli reklam kampanyası’ ve 12 Kent ve Yaşam Ödülleri’nde ise ‘Kent Markası’ ödülünün sahibi olmuştur.