Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul'da yılın son fırsatı: 60 ay 0 faizli vade şansı

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu ilçesinin Piyalepa semtinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’da 60 ay vade ve 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

İstanbul’un en gözde ilçesi; iş ve yaşamın merkezi Beyoğlu’nda yer alan tarihi Piyalepaşa semtinde konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul’dan konut sahibi olmak isteyenler 60 ay 0 faizli vade imkanıyla hayallerini süsleyen daireye sahip olabilme şansını yakalıyor.

Otel konforunu, merkezi konumda yaşamı ve uygun fiyatlarıyla satışa çıktığı ilk günden beri e yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çekmeye başaran projede yılın son kampanyası sayesinde konut sahibi olmak mümkün.

İstanbul’un merkezinde konumlandırılan Piyalepaşa İstanbul projesinde uygun ödeme koşulları ve taksit avantajı ile siz de hayallerinizi ertelemeyin!

1+1 dairelerin 793 bin 200 TL’den başlangıç gösterdiği projede stüdyo daire tipinde 4+!’e kadar her zevke ve bütçeye uygun daire tipi seçenekleri bulunuyor. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan fiyatlarda en yüksek fiyatlı konut ise 3 milyon 356 bin 900 TL’den satışa sunuluyor.