Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul'dan tarihi kampanyaya tam destek

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa Gayrimenkul projesinde yüzde 0,83 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Emlak Konut öncülüğünde, KONUTDER ve GYODER’in desteğiyle gerçekleşen yeni konut seferberliğine destek veren Piyalepaşa İstanbul projesinde; yüzde 20 peşin, 240 ay vade, yüzde 0,83 faiz fırsatına ek olarak, yüzde 35 peşin, 60 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların devam ettiği proje 82 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Projede stüdyodan 4+1'e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte toplam 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı da (AVS) yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul, yeni konut seferberliği kampanyasının yanı sıra dileyenlere 0 faizle 60 ay vade fırsatına ek olarak yüzlerce ödeme seçeneği de sunuyor. Konutlar için satış metrekaresi 10 bin TL’den, rezidanslar için ise 12 bin TL’den başlıyor. Projenin 2018'in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.