Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piyalepaşa İstanbul'un temelleri 6 Mayıs'ta atılıyor

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından İstanbul'un en eski semtlerinden birinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi için ilk adım 6 Mayıs'ta atılacak.

Yüksek prim potansiyeliyle konut yatırımcısının ilgi odağı haline gelen Piyalepaşa İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen projede konut, rezidans, ofis, otel ve cadde dükkanlarının yer aldığı alışveriş sokağı bulunacak.

24 ay vade farksız taksit avantajı

Satışlarına 11 Kasım 2015 tarihinde başlanan Piyalepaşa İstanbul projesinde yer alan konutların fiyatları 706 bin 200 TL ile 2 milyon 306 bin 500 TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 35 peşinatla 24 ay sıfır faiz avantajı sıunuluyor. Dileyenler 36 aylık vadelerde yüzde 0,30, 48 aylık vadelerse ise yüzde 0,45 faiz oranı imkanından da yararlanılabiliyor.

Temelleri atılıyor

800 milyon dolarlık yatırımla yükselen Piyalepaşa İstanbul projesinin temel atma töreni T.C Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet Sarı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel’in katılımlarıyla 6 Mayıs Cuma günü saat 10:00’da gerçekleştirilecek.