Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Point Bornova Rezidans'ın teslimlerine yaz sonunda başlanıyor

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım tarafından İzmir'in en büyük karma projesi olarak hayata geçirilen Point Bornova Rezidans'ta teslimler yaz sonunda yapılacak.

İnşaat çalışmalarının devam ettiği Point Bornova'da sona yaklaşıldı. İçerisinde Point Bornova AVM'nin de yer aldığı İzmir'in en büyük karma projesi olan Point Bornova'nın 624 konutluk rezidans bölümünün bu yaz sonunda sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 50 katlı tek blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Point Bornova Rezidans'tan projenin diğer bölümlerine ulaşımı sağlayacak asansörlerle ilgili çalışmalar da devam ediyor.

Rezidansların iç dizaynı çalışmaları sürüyor

Bu ay sonunda tamamlanacak olan cephe aydınlatmasıyla birlikte projenin ayrıntılarının ve mimarisinin detaylıca incelenebileceği projeyle ilgili bilgi veren Kavuklar GY Satış Müdürü Fatih Topaloğlu, "23 ayda sona yaklaştığımız projenin dış cephesinde çalışmalar sona erdi. Rezidans için özel üretilen ve yaşayanların manzarayı içlerine güvenle sindirecekleri balkon korkulukları ve doğramalar yerlerine takıldı. Yaklaşık 10 haftadır dairelerin iç dizaynını sürdürüyoruz. En kaliteli malzemeleri seçtiğimiz projede işçilikten de taviz vermiyoruz. Kavuklar GY güvencesiyle sahiplerine teslim edeceğimiz dairelerde en ufak bir işçilik hatasına dahi göz yumamayız. Bu nedenle son derece titiz çalışıyoruz. Projenin asansörlerinin montajı tamamlandı. Banyo dolapları teslim alındı, montaj aşamasına gelindi." diye konuştu.