Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Polat Ev Göztepe, 1 milyon 250 bin TL’den satışa sunuldu

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Polat Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Polat Ev Göztepe, 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Polat Gayrimenkul imzası taşıyan Polat Ev Göztepe projesi, 13’er katlı 2 blok halinde hayata geçiriliyor. Konut fiyatlarının 1 milyon 250 bin TL’den başladığı bu projedeki evlerin alanları 83 metrekare ile 120 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

87 adet bağımsız konuttan oluşuyor

Kentsel dönüşüm çalışmalarında 4 bloğun yıkılmasıyla inşasına başlanan Polat Ev Göztepe 87 adet bağımsız daireden oluşuyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon seçenekleri bulunuyor.

Polat Ev Göztepe, ulaşım ağlarına çok yakın!

Polat Ev Göztepe projesi kapsamında basketbol sahası, 2 bin metrekarelik yeşil alan, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Polat Ev Göztepe konumu itibariyle; Avrasya Tüneli’ne 10 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakika, Bağdat Caddesi ve Göztepe 60. Yıl Parkı’na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 35 dakika ve Özgürlük Parkı’na 2 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor.