Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Polat Holding’den Macaristan’a gayrimenkul yatırımı

Sektör, Balkan ülkelerinin ardından şimdi de rotayı Orta Avrupa ülkelerine çevirdi. Polat Holding, Macaristan’da gayrimenkul yatırımı yapma kararı aldı.

Sektör son dönemde yönünü yurt dışına çevirdi. Büyük projelerine imza atan gruplar, bir yandan ülke içinde geliştirdikleri gayrimenkulleri yurtdışında satarken diğer yandan da yurt dışında proje geliştiriyor.

Yeni Şafak’tan Mine Açar'ın haberine göre; daha önce yurt dışında hiç proje geliştirmemiş olanlar ilk yurtdışı deneyimini Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde gerçekleştirmek istiyor. Polat Holding, Macaristan’a projeler yaparak gayrimenkul satacak firmalar arasında yer alıyor.

400 MİLYON AVROLUK BUDAPEŞTE YATIRIMI

Polat Holding, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de arsa geliştiriyor. 3-4 yıl içinde Macaristan’da güneş enerjisi ve gayrimenkul yatırımı yapacaklarını dile getiren Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, “İlk etapta başkent Budapeşte'de proje yapacağız. Karma veya sadece işyeri ve rezidans olan projeler olacak. Toplamda 300-400 milyon avroluk bir gayrimenkul yatırımı planlıyoruz” şeklinde konuştu. Macaristan’daki Türk yatırımlarının 80 milyon avrodan 1 buçuk milyar avroya çıktığını ifade eden Adnan Polat; “Türk iş adamlarına burayı Avrupa üssü olarak tavsiye ediyorum” dedi.

MACARİSTAN’A GELEN YATIRIM KARARI ALIYOR

Macaristan’da lojistikten, montaja birçok alanda iş fırsatının olduğunu dile getiren Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat; ülkeyi ziyarete gelen iş dünyasından arkadaşlarının Macaristan’da iş yapmaya başladığını da sözlerine ekledi.