Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Porta Vadi’de hiç peşinatsız 60 ay vade farksız taksit avantajı

İstanbul Avrupa Yakasının kentsel dönüşüm merkezi ilçesi Kağıthane’de sektöre kazandırılan Porta Vadi projesinde çok özel avantajlar sunuluyor.

Özgün Tüm Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasında yer alan iş ve yaşam merkezi ilçelerden Kağıthane’ye bağlı Cendere Vadisi üzerinde sektöre kazandırılan Porta Vadi konut projesinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran çok özel avantajlar sağlanıyor.

Daire sahibi olmak isteyen ancak bir türlü peşinatı bir araya getiremeyen konut alıcılarına büyük kolaylık sağlayan Özgün Tüm Yapı Kağıthane projesi Porta Vadi’de hiç peşinatsız konut sahibi olma hakkı tanınıyor.

Kentsel dönüşümün en hızlı ve en verimli şekilde sonuç verdiği ve yapılan yatırımlarla sürekli ivme kazanan Kağıthane ilçesinde yaşama kazandırılan projeden daire sahibi olmak isteyenler hiç peşinat ödemeden 60 ay vade farksız taksitlendirme imkânı ile hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalıyor.

Sunduğu cazip ödeme koşulları ev sahibi olmayı kolaylaştıran proje merkezi konumu, lüks donatıları ve sağladığı imkanlar ile konut alıcısını ve yatırımlarını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Çok geniş bir yelpazedeki ihtiyaçlara ve zevklere uyum gösterebilen projede konut alıcısına 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenler için cazip koşullar sunulan projede daire sahibi olmak artık çok daha kolay.

4 farklı tipte konut seçeneğiyle alıcının karşına çıkan Porta Vadi’de fiyatlar 900 bin TL’den başlıyor. Maslak ve Levent gibi iş ve yaşam merkezlerine sadece 2 dakika uzaklıkta yer alan proje konumnu itibariyle hem yatırımcıya hem de oturumcuya aynı anda hitap edebilmeyi başarabiliyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen projede 900 bin TL’den başlayan konutlardan biri hiç peşinat ödemesi yapmadan 60 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği ile sahip olabilirsiniz.