Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Portre Metro trafiksiz bir yaşamın kapılarını aralıyor

Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve CK Group tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Pendik'te yükselen Portre Metro projesinde fiyatlar 410 bin TL'den başlıyor

Ulaşım yatırımlarının artması ve kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla değeri günden güne artan Pendik'te E-5 yanyol üzerinde yükselen Portre Metro projesinde toplam 96 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan proje iki bloktan meydana geliyor. Alanları 125 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 5+1 tiplerinde dairelerin bulunduğu Portre Metro projesinde teslimlere Kasım 2018'de başlanacağı tahmin ediliyor.

Metroya olan yakınlığıyla oturumcusuna trafiksiz bir hayat, yatırımcısına ise karlı bir yatırım fırsatı sunan Portre Metro projesinden kişiye özel ödeme seçenkeleriyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Projede 2+1 daireler 410 bin TL'den, 3+1 daireler 550 bin TL'den, sınırlı sayıdaki 5+1 daireler ise 1 milyon 50 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Portre Metro projesi sahil yoluna 750 metre, hızlı tren istasyonuna 400 metre, Pendik Marina İDO'ya 900 metre, alışveriş merkezlerine 2 kilometre, okul ve hastanelere 30 metre, Tuzla Marina'ya 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 kilometre, TEM'e 5 kilometre mesafede yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.portremetro.com adresinden ulaşılabiliyor.