Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Portre Pendik'te lansmana özel ödeme koşulları sunuluyor

Akbulut İnşaat tarafından İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Pendik'te hayata geçirilen Portre Pendik projesinde daire fiyatları 550 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının en değerli alanlarından biri olan Pendik'te 3 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Portre Pendik projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Toplamda 92 dairenin yer aldığı projede alanları 148 metrekare olan 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks daireler de yer alıyor.

İki bloktan oluşan projede peşin ödemelerde yüzde 12 oranında indirim yapılıyor. Banka kredisine uygun olan projede firma bünyesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Portre Pendik'te yer alan 3+1 daireler 50 bin TL'den, 4+1 dubleks daireler 1 milyon 100 bin TL'den, 5+1 dubleks daireler ise 1 milyon 200 bin TL'Den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Adalar ve deniz manzarasına sahip olmasıyla dikkat çeken proje Pendik Marina'ya 3 dakikalık mesafede yer almasıyla yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin örnek dairesi hazır durumda.