Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Portre Sahil 499 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

İstanbul'un değeri her geçen gün artan bölgelerinden Pendik'te konumlandırılan Portre Sahil projesi 499 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuldu

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Akbulut İnşaat, Arma Yapı ve Özdemir İnşaat tarafından inşa edilen Portre Sahil projesinde toplam 137 adet konuta yer vriliyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına cepheli olduğu projede, 2+1’ler 95 ile 126 metrekare, 3+1’ler 126 ile 128 metrekare arasında değişirken, 4+1 daireler 151 ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Toplam 5 bin 500 metrekarelik alan üzerinde Pendik sahile yakın bir noktada konumlanan projede konut fiyatları 499 bin 500 TL'den başlıyor. Yüzde 30 peşinatla Eylül 2018’e kadar şirket bünyesinde taksit imkanı sunulan projeden kişiye özel esnek ödeme seçenekleriyle de kolayca konut sahibi olunabiliyor.

Yüzde 80’i peyzaj ve sosyal tesis alanına ayrılan Portre Sahil’de; Kapalı- açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, kafe, restaurant, çocuk parkı ve oyun alanlarından oluşan sosyal tesisler yatırımcılara sunuluyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede yaşam Ekim 2018’de başlayacak.

İstanbul’un birçok noktasına dakikalarla ulaşma avantajı sunan Portre Sahil, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Portre Sahil’in önünde yer alan Yüksek Hızlı Tren istasyonu yatırımcıların projeye ilgisini arttırırken, diğer tüm ulaşım araçlarına yakınlığı da konut alıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan Portre Sahil; metroya 900 metre, Tuzla Marina’ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına ise 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.