Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Pozcu Evo'da 2018 teslimli daireler 319 bin TL'den başlıyor

Mersin’in Yenişehir mevkiinde Pozcu İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılan Pozcu Evo Mersin konut projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Fiyatların 319 bin TL’den start aldığı projede yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli de firma bünyesinde sağlanan finansmanla ile taksitler halinde tahsil edilebiliyor.

2+1 ve 3+1 planında daire seçeneklerine yer verilen Pozcu Evo Mersin projesinde toplam 88 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 63 metrekare ile 110 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Pozcu İnşaat güvencesiyle Mersin’in Yenişehir ilçesinde hayata geçirilen Pozcu Evo Mersin projesinde daire fiyatları ise 319 bin 320 TL’den başlangıç gösteriyor.

2 blok şeklinde yükselen projede bloklardan biri güneye biri de kuzeye bakıyor. Kuzeye bakan bloktaki daireleri cadde mağazası karşılarken güneye bakan bloktaki daireler ise deniz manzarasına açılıyor.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Pozcu Evo Mersin konut projesinde çok zengin sosyal olanaklar ve merkezi konum dikkat çekiyor.

Şehrin merkezindeki konumu ile dikkat çeken proje;

  • Forum AVM’ye 300 metre,

  • Marina’ya 2 kilometre,

  • Gazi Mustafa Kemal Bulvarına 300 metre,

  • Mersin Tren İstasyonuna 6 kilometre,

  • Adana Şakirpaşa Havalimanına ise 75 kilometre mesafede yer alıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Akıllı otomasyon sistemleri ile donatılan Pozcu İnşaat Pozcu Evo projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, fitness salonu, spa, vale hizmeti, açık ve kapalı bisiklet alanları, açık yüzme havuzu, güvenlik, fitness salonu, açık otopark, kapalı otopark, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, sauna, çocuk yüzme havuzu, spor salonu, rekreasyon alanları yer alıyor.