Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Prestij Elit'te teslimler Haziran 2017'de yapılacak

Bak Yapı imzasıyla Bursa'nın gelişen ilçelerinden Osmangazi'de hayata geçirilen Bursa Prestij Elit projesinde daire fiyatları 329 bin TL ile 419 bin TL arasında değişiyor

"Prestij" markasıyla hayata geçirdiği projelerinin arasına Bursa Prestij Elit'i de ekleyen Bak Yapı, yatırımcısına prestijin yanı sıra kazanç vadediyor. Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bursa Prestij Elit projesi şimdiden yüzde 30 oranındadeğer kazandı.

Osmangazi’ye prestij kazandıran proje

Sektörde 25 yıldır faaliyet gösteren Bakyapı "Prestij" serisiyle ürettikleri projeler ile yer aldıkları bölgelere değer kazandırdıklarını vurgulayan Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Bursa Prestij Elit’in bölgenin standartlarını yükselterek yatırımcısına kazanç sağlayan bir proje olduğuna dikkat çekti. Bakgör, "Bursa Prestij Elit ile daha teslim aşamasına 10 ay kala yatırımcımızın yüzünü güldürdük. Bursa’nın hızlı bir gelişim süreci içerisinde olan Osmangazi ve çevresine değer kazandıran projemizin, teslim aşamasına kadar yatırımcısına sağladığı kazancı artıracağına inanıyoruz" dedi.

İki etapta 552 daire yer alacak

Toplamda 276 dairenin yer aldığı Bursa Prestij Elit projesi 60 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılmış 23 bloktan meydana geliyor. Projede alanları 165 metrekare ile 206 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. İlk etabının satışlarına devam edilen projede ikinci etabın tamamlanmasıyla toplam 552 daire yer alacak.

Daire fiyatlarının 329 bin TL ile 419 bin tL arasında değişiklik gösterdiği Bursa Prestij Elit projesinde 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre; yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Proje tamamlandığında 3+1 daire kiralarının minimum bin 500 TL olması bekleniyor.