Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Prestij Hayat’ın yüzde 35’i satıldı

Bak Yapı güvencesiyle Osmangazi Demirtaş’ta inşa edilen Prestij Hayat projesinin yüzde 35’i 1 ayda satıldı.

62 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen Prestij Hayat projesi 17 blok 1517 konut ve 29 ticari alandan meydana geliyor.

Bak Yapı imzasıyla Bursa Osmangazi’de 400 milyon TL’lik yatırımla konumlandırılan Prestij Hayat projesi geçtiğimiz ay satışa sunuldu. Tamamı 3+1 ve 2+1 aile tipi 2 banyolu dairelerden oluşan projenin yüzde 35’inin satışı gerçekleşti.

İlk etabı Nisan 2019’da teslim edilecek olan Prestij Hayat projesinde daire fiyatları 189 bin TL’den başlıyor. Projenin ikinci etabının ise Ekim 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Bursa’nın önemli yerleşim bölgelerinden biri olan Osmangazi Demirtaş’ta yükselen Prestij Hayat projesinde, bay/bayan yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, mini futbol ve basketbol sahası, fitness center, buhar odaları, sauna gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Prestij Hayat projesi 40 bin metrekarelik peyzaj ve bahçe alanıyla dikkat çekiyor. Projeye yürüme mesafesindeki yapımı devam eden hafif raylı sistemin ise Prestij Hayat projesine değer katması bekleniyor.