Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Prestij Life Altınoluk’ta hemen teslim lüks villa seçenekleri 675 bin TL’den start veriyor

Prestij Yapı tarafından Balıkesir’in Altınoluk ilçesinde hayata kazandırılan Prestij Life Altınoluk projesinde 10 adet lüks villa seçeneğine yer veriliyor.

Prestij yapı kalitesi be güvencesiyle Balıkesir’in Altınoluk ilçesinde yaşama geçirilen Prestij Life Altınoluk konut projesinde 3+1 kat planlarında yer alan toplam 10 adet villa bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 115 metrekare olarak dizayn ediliyor.

PRESTİJ LİFE ALTINOLUK 2018 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Prestij Life Altınoluk konut projesinde villa fiyatları ise 675 bin TL’den start verip 700 bin TL’ye kadar yükseliyor.

3+1 KAT PLANINDA 115 METREKARE BÜYÜKLÜĞÜNDE LÜKS VİLLA SEÇENEKLERİ

Hemen teslim avantajı ile dikkat çeken projede 3+1 kat planında dizayn edilen büyüklükleri 115 metrekare lüks villa seçenekleri bulunuyor.

Banka kredisi ile konut satın alınabilen teslime hazır villa projesinde büyük açık yüzme havuzu, otopark ve güvenlik sistemleri hizmetleri tüketiciye sunuluyor.

Lüks ve konforlu bir yaşam vaat eden Prestij Life Altınoluk projesinden daire satın almak isteyenler konut kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyorlar.

UZAKTAN EV KONTROL SİSTEMİ

Denize sadece 100 metrekare uzaklıkta yer alan Prestij Life Altınoluk konut projesinde ortak kullanımlı bir adet yüzme havuzu bulunuyor. Akıllı ev sistemleri ile hayata kazandırılan Prestij Life Altınoluk projesinde konut sakinleri diledikleri zaman dışardan kendilerine temin edilen mobil cihazlar yardımı ile konutlarını kontrol edebiliyorlar.

PRESTİJ LİFE ALTINOLUK’TA HEMEN TESLİM AVANTAJI!

Prestij Yapı tarafından Balıkesir’in Altınoluk ilçesinde hayata kazandırılan lüks villa projesi Prestij Life Altınoluk’ta yer alan hemen teslim konutlarda fiyatlar 675 bin TL’den start veriyor.