Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Prestij Optimum'da tapular hemen teslim ediliyor

Bak Yapı'nın yerli ve yabancı yatırımcının son dönemde en çok ilgi gösterdiği illerin başında gelen Bursa'da konumlandırdığı Prestij Optimum'da satışlar devam ediyor.

İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Sakarya gibi yatırım değeri her geçen gün yükselen illerde binlerce kişiyi ev sahibi yapan Bak Yapı'nın en yeni projelerinden Prestij Optimum, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yükseliyor. 8 farklı konut tipinin yer aldığı projede toplamda 990 daire yer alıyor. 40 bin 860 metrekare üzerinde konumlandırılan Prestij Optimum'da 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 120 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor.

Ekim 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Prestij Optimum projesinden konut sahibi olmak isteyenler daire bedelinin yüzde 75'ini ödeyerek konut kredisi kullanabiliyor. Projede daire fiyatları ise 168 bin TL ile 259 bin TL arasında değişiyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve saunanın yer aldığı projede tapular hemen teslim ediliyor. Tamamlandığında şehrin en gözde bölgelerinden biri olması beklenen Prestij Optimum projesi Sinpaş'ın Bursa Modern projesinin hemen yanında konumlandırılıyor.