Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Prime Suites'te aylık taksitler 1.950 TL'den başlıyor

Babacan Holding tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Prime Suites projesinden aylık 1.950 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde Babacan Holding tarafından inşa edilen Prime Suites projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle yurtlarda kalmak istemeyen öğrenci ve ailelerinin dikkatini çeken Prime Suites hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "Otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites projemizde teslimler devam ediyor. Çocukların öğrencilik süresince kendi evinde kalmasını isteyen ve geleceğe kazançlı yatırım yapmak isteyen aileler projemize yoğun ilgi gösteriyor. Bölgenin en lüks ve en prestijli projesinde ulaşılmaz algısını kırarak hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sunuyoruz" dedi.

Yüksek kira getirisi sunuyor

18 katlı tek blok şeklinde 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Prime Suites projesinde toplam 142 konut yer alıyor. İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites; Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor. Sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve rezidans hizmetlerinin yer aldığı Prime Suites projesinde, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.