Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Propa İnşaat gayrimenkul sektörüne verdiği desteğe devam ediyor

Hayata geçirdiği lüks konut projeleriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Propa İnşaat, 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin Platin sponsorluğunu üstlendi.

Levent-Zincirlikuyu hattında hayata geçirdiği projelerle sektörün önde gelen firmaları arasına giren Propa İnşaat, 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nin Platin sponsoru oldu. Sektörün önde gelen temsilcilerinin katılacağı 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 28 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli de yapılacak. Zirvenin bu yıl ki ana teması ‘Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri’ olacak.

Üç oturumdan oluşacak olan zirvede gayrimenkul ve inşaat sektörünün etkileyen ve etkileyebilecekler gelişmeler tartışılacak.

Yeni yatırımlarımız devam edecek

Sektörde 43. yılını geride bırakan Propa’nın 2016 yılında 400 milyon değerinde 4 yeni projeye yoğunlaştığını belirten Propa Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek; “Yeni yatırımlarla istikrarlı büyümemizi sürdürürken sektörümüzün 3 önemli STK’sına üye olmanın yanı sıra Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nin de Platin sponsoru olduk. Önümüzdeki dönemlerde de sektörümüzün gelişimi ve kurumsallaşmasını sağlayacak tüm yapı ve inşaat etkinliklerini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.