Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Plus Residence’ta son daireler yüzde 35 indirimli

İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Propa Plus Residence’ta kalan son 8 daire yüzde 35 indirimli satılacak.

Şehrin merkezi Zincirlikuyu’da konfor ve lüksü bir arada sunan Propa Plus Residence’ta teslime özel yüzde 25 indirim fırsatı başladı. İndirime ek olarak, 24 ay kira garantisi sunan projeyle ev sahiplerinin hem kira garantisinden faydalanıp hem de dairesini kiraya vererek çifte avantaj sağlamaları ve böylece indirim fırsatını yüzde 35’e çıkarmaları mümkün.

İstanbul’un tam merkezinde Istanbloom, Zorlu Center, Astoria gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine komşu, Levent Büyükdere Caddesi, metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunan Propa Plus Residence’ta son 8 daire kaldı. Hayatı kolaylaştıracak detaylarla donatılmış 38 dairenin yer aldığı proje, 515 bin TL’den başlayan indirimli fiyatlarla son müşterilerini bekliyor.

Çifte kira avantajı

Propa Plus Residence’taki yatırım fırsatına ilişkin açıklamada bulunan Propa CEO’su Can Özçiçek, “Propa Plus Residence’tan konut satın alan ev sahipleri, 24 ay kira garantisi ile hem bizim sağladığımız kira garantisinden faydalanıp hem de dairesini kiraya verebiliyor. Böylece yatırımcı çifte kira avantajı sağlama imkanı yakalıyor. Hemen teslime özel yüzde 25 indirim sunduğumuz projede, kira garantisiyle bu oran yüzde 35’e varan indirim avantajına dönüşüyor. Yatırımın geri dönüş süresi ise 14 yıl. Yani ev sahibi konut için yaptığı yatırımı kira garantisiyle 14 yıl sonra geri almış oluyor. Kira çarpanı açısından bizden daha iyisi yok” diye konuştu.

Yüksek prim ve kira değeri

Propa CEO’su Can Özçiçek, 3. Havalimanı metro istasyonunun ilk istasyon durağının Gayrettepe'de olması nedeniyle bu lokasyondaki projelerde kısa sürede çok yüksek prim getirisi olacağına dikkat çekerek; “Projemizden ev satın herkes prim ve kira değeri günden güne artan bir yatırımın sahibi oldu. Alırken kazanmak isteyenler için Propa Plus Residence doğru bir adres. Bu özel projeye yatırım yapan herkes kazançlı çıktı” dedi.


Merkezi ve değerli lokasyon

Sadece 38 özel rezidanstan oluşan ve İstanbul'un yaşam ve yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Zincirlikuyu'da yaşamın başladığı Propa Plus Residence’ta daireler, ofis ve konut olarak kullanılabiliyor. Gayrettepe metro istasyonuna 300 metre, Şehitler Köprüsü’ne ise 400 metre mesafede yer alan proje, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 21 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Ev konforunda sosyal alanlar

Projeyle ilgili açıklamada bulunan Propa CEO’su Can Özçiçek, “Propa Plus Residence butik bir proje. Projede ev artı ev konforu sunuluyor. Üst katta eviniz, alt katta ev sıcaklığında size özel alanlar bulunuyor: Sinema odası, Plus lounge, toplantı ve davet odası, spor salonu ve pilates stüdyosu bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca ev sahipleri bu hizmetlerden 7 gün 24 saat ücretsiz faydalanabilecekler” ifadesinde bulundu.