Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Plus'ta aylık taksitler 3 bin 200 TL'den başlıyor

Propa İnşaat'ın Zincirlikuyu'da inşa ettiği Propa Plus projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Projenin teslimlerine gelecek ay başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Zincirlikuyu'da bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Propa Plus'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 38 dairenin yer aldığı projede alanları 68 metrekare ile 156 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Teslimlerine önümüzdeki ay başlanması planlanan projede satışı devam eden son 9 daire bulunuyor.

Zincirlikuyu metro istasyonuna 3 dakika, Levent istasyonuna ise 10 dakika mesafede yer alan Propa Plus Residence, yatırımcısına trafiksiz bir yaşam fırsatı sunuyor. Yüzde 0,79 faiz avantajı ve ayda 3 bin 200 TL'den başlayan taksitler ile satışa sunulan projeye yatırım yapanlar yüzde 40 oranında kazanacağı tahmin ediliyor.

Proje hakkında bilgi veren Propa CEO'su Can Özçiçek, "İstanbul'daki yatırımlarımızda metro hattını takip ediyoruz. Ulaşım kolaylığı bizim için öncelikli kriterlerden biri. Son yıllarda İstanbul'da hayata geçirdiğimiz 9 projemizin hepsi anayollara ve metroya çok yakın konumlu. Böylelikle yatırımcılarımıza ve kullanıcılarımıza en değerli konumda ve en doğru lokasyonda yatırım imkanı sunuyoruz" dedi.