Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Plus’ta daireler teslim ediliyor

Gayrimenkul sektörünün dinamik kuruluşlarından Propa güvencesiyle inşa edilen Propa Plus’ta daireler hemen teslim ediliyor.

İstanbul Zincirlikuyu’da yükselen Propa Plus Residence’ta daire teslimleri başladı. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşam sunan Propa Plus Zincirlikuyu metro istasyonuna 3 dakika, Levent metro istasyonuna 10 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Propa Plus’ta sineman odası, toplantı ve davet odası, plus lounge, spor salonu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Propa Plus Residence’ta daireler teslim ediliyor. Anahtarlarını teslim alan Propa sakinleri, şehrin merkezinde konforlu ve sakin bir yaşama başladı.

Yalnızca 38 özel rezidanstan meydana gelen ve İstanbul'un yaşam ve yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Zincirlikuyu'nda inşası tamamlanan Propa Plus'ta daireler, hem ofis hem konut olarak kullanılabiliyor.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli kuruluşlarından Propa tarafından hayata geçirilen Propa Plus’ta yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca 60 ay sıfır faiz imkanı da uygulanıyor.

Propa Plus projesi Gayrettepe metro istasyonuna 300 metre, Şehitler Köprüsü’ne 400 metre, , Atatürk Havalimanı’na ise sadece 21 kilometre mesafede konumlanıyor.