Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Plus'tan daire alanlar kredi masrafı ödemiyor

Propa Plus Residence'ın nisan ayına özel kampanyası kapsamında projeden ay sonuna kadar banka kredisiyle daire satın alanlar 'sıfır masraf' avantajından yararlanabiliyor.

İstanbul'un en önemli merkezlerinden biri olan Zincirlikuyu'da yükselen Propa Plus Residence'da son 16 dairenin satışlarına devam ediyor. Yüzde 50'lik kısmının satışları tamamlanan proje Propa İnşaat'ın 4. projesi olarak hayata geçiyor. İstanbul'un kalbinde yer alan konumuyla yatırımcının gözdesi haline gelen proje; Istanbloom, Zorlu Center, Astoria gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine komşu, Levent Büyükdere Caddesi, metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor.

Propa Plus Residence'ın göz dolduran sosyal donatı alanları arasında ise spor salonu, pilates stüdyosu, spa merkezi, toplantı odaları, terasta havuz ve güneşlenme alanları, kapalı otopark ve dairelere özel depo alanları yer alıyor.

Yüksek yatırım değeri sağlıyor

Propa Plus Residence'ın yatırımcısına yüksek prim avantajı vaad ettiğini belirten Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek; “Projelerimizde en iyi tasarımcılarla çalışıyoruz. Sadece lüks değil; özgür, yenilikçi ve konforlu bir yaşam tarzı sunuyoruz. Yatırımlarımızda İstanbul’un gerçek merkezi olan semtleri, en değerli lokasyonlarını seçiyoruz. O yüzden Propa markası A sınıf projelerle özdeşleşmiş bir marka olarak anılıyor. Tüm projelerimiz sahiplerine kaliteli bir yaşam tarzı sunmanın yanı sıra özel konumuyla yüksek yatırım değeri de sağlıyor. Ayrıca kolay ödeme seçenekleriyle de müşterilerimizin yanında yer alıyoruz” dedi.

Fiyat artışından önce son kampanya

Propa Plus Residence için Abank ile yaptıkları anlaşma kapsamında uygun faiz oranlarıyla projeden daire satın alınabileceğini belirten Can Reşit Özçiçek; “Projemizde dairelerin yarısının satışını tamamladık. Fiyatlar 875 bin TL’den başlıyor. Yüzde 10 indirim ve masrafsız kredi ile yüzde 0,99 faiz avantajı Nisan ayı sonunda bitiyor. 100 bin TL tutarında kredi için aylık taksit bin 21 liradan başlıyor. Mayıs’ta fiyat artışı olacak. Plus Residence’ı 11 ay sonra teslim ediyoruz.” diye konuştu.

Yüzde 40 prim garantisi

Projenin yüzde 40 prim garantisi bulunduğunu söyleyen Özçiçek, “Projemizden daire alanlar şimdiden ciddi bir prim elde etti. Aldığı daireyi yatırım olarak değerlendirmek isteyen müşterilerimize ücretsiz kiralama hizmeti de sunuyoruz. Bunun için kiralama birimimiz, hazır müşteri portföyümüze sunum yapıyor. Yine Zincirlikuyu’da yer alan Propa Plaza ve Propa Ofis projelerimizde hazır müşterilerimiz bulunuyor. Plus Residence’ı özellikle Levent’teki şirketlerin yöneticileri ve Levent’te ev almak isteyen ancak eski binalarda yaşamak istemeyen kişiler tercih ediyor.” dedi.