Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Vista'da fırsatlar devam ediyor

Propa İnşaat'ın Anadolu yakasının incisi Kartal'da konumlandırdığı yeni projesi Propa Vista'dan ayda 3 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözbebeği Kartal'da yükselen Propa Vista'da toplam 246 daireye yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 59 metrekare ile 121 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Sunduğu Adalar ve dweniz manzarasıyla dikkat çeken Propa Vista'da konutların yanı sıra 13 ticari birim de bulunuyor.

Metro istasyonuna sadece 10 metrelik uzalıkta olmasıyla sakinlerinin ulaşım sorununu ortadan kaldıracak olan Propa Vista'da 1+1 dairelerin fiyatları 286 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 538 bin TL'den başlıyor. Tek bloktan meydana gelen projede ön lansman dönemine özel sıfır faiz ve aylık 3 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıyla yüksek prim avantajı sunan Propa Vista, Pendik Marina'ya 7, Bostancı'ya 11, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12, Kadıköy'e 21, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 22 kilometre mesafede konumlandırılıyor. Kartal'ın yeni nesil yaşam projesi olarak tasarlanan projede sosyal donatıların yanı sıra misafir evi, mutfak atölyesi, donanımlı ofis ve toplantı odaları da yer alıyor.