Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Propa Vista'da lansman öncesi satışlar başladı

Propa İnşaat imzasıyla İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden Kartal'da yükselen Propa Vista için ön lansman dönemi başladı. Projede fiyatlar 286 bin TL'den başlıyor

Hayata geçirdiği "Propa" markalı projeleriyle yatırımcısına yüksek oranda kazandıran Propa İnşaat'ın en yeni projesi Propa Vista'nın lansman öncesi satışlarına başlandı. İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Kartal'da inşa edilen Propa Vista projesinde alanları 59 metrekare ile 121 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede toplam 246 konut yer alıyor. Ön lansman dönemi 7 Ekim'de başlayan projede lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 286 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 538 bin TL'den başlıyor.

Tek bloktan meydana gelen projede konutların yanı sıra 13 ticari birim de yer alıyor. Adalar ve deniz manrasına sahip olmasıyla dikkat çeken proje metro istasyonuna 10 metre uzaklıkta yer alıyor. Eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıyla yüksek prim avantajı sunan Propa Vista, Pendik Marina'ya 7, Bostancı'ya 11, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12, Kadıköy'e 21, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 22 kilometre mesafede konumlandırılıyor.