Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Provence Güzelbahçe'de satışlar devam ediyor

Reliance Mühendislik tarafından İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde hayata geçirilen Provence Güzelbahçe projesinde villa fiyatları 1 milyon 700 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde 7 bin metrekare alan üzerinde yükselen Provence Güzelbahçe projesi toplamda 12 villadan meydana geliyor. Projede yer alan 5+2 ve 6+2 villaların büyüklükleri ise 381 metrekare ile 455 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede fiyatlar 1 milyon 700 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kişiye özel ödeme koşulları sunulan projede bütün villaların kendine özel havuzu bulunuyor. 16 milyon 500 bin TL yatırım maliyetiyle yükselen proje adını Güney Fransa'da yer alan Provence bölgesinden alıyor. Doğası, havası, lavantaları ve kır bahçeleriyle Provence bölgesi Güzelbahçe ve Alaçatı’ya da benzerliği ile dikkat çekiyor.

Şu ana kadar sadece bir villanın sahibini bulduğu Provence Güzelbahçe projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, peyzaj alanları ve yürüyüş parkuru mevcut.